Wystarczy tydzień by przestać odczuwać ciągły ból i kilka tygodni by na stałe zniwelować ból nawet do 90%* - ta nowa metoda zaskoczyła lekarzy i fizjoterapeutów, a jej skuteczność potwierdzają specjaliści

* Rezultaty mogą się różnić w zależności od osoby stosującej kurację

Od 4 lat dokucza mi ból wstawie biodrowym i kolanach. Pracuję w sklepie - wielu powie, że to zwykła, praca stojąca, ale tak naprawdę robi się tysiące kroków dziennie i podnosi tony towarów. Mnie przychodziło to z coraz większym trudem. Usłyszałam nawet od szefowej, że zaczynam być mało wydajna. Pracowałam więc ciężko mimo ogromnego bólu. Siostrzenica poleciła mi kapsułki Artisan - w kilka tygodni moje piekło się skończyło, ból minął, a ja nie muszę się już martwić o swoją posadę.

Krystyna Pilarska, Starachowice

* Rezultaty mogą się różnić w zależności od osoby stosującej kurację

Ból stawów to dolegliwość związana z wiekiem, ale nie tylko.

Narzekają na niego osoby ze zwyrodnieniami i ci, u których w przeszłości pojawiły się urazy, złamania i kontuzje. A także ci, którzy przez lata trenowali lub pracowali.

Jeśli jesteś kobietą po menopauzie, możesz doświadczać bólu z powodu zmian hormonalnych. Jeśli masz nadwagę, z powodu przeciążeń również odczuwasz mniejszy lub większy ból. Operacje, zabiegi i protezy to kolejna przyczyna, zwłaszcza gdy mówimy o stawach biodrowych i kolanowych. No i kręgosłup (w szczególności część lędźwiowa) - bólu doświadczają nie tylko seniorzy, ale też osoby znacznie młodsze.

Być może usłyszałeś od specjalistów, że musisz zaakceptować życie z bólem kolan, kręgosłupa, biodra czy ramienia. Przywyknąć. Nauczyć się funkcjonować. Być może na bóle stawów cierpisz od wielu lat. A leki i fizjoterapia zamiast pomagać sprawiają, że czujesz się gorzej.

Czy wiesz, że wcale nie musisz cierpieć?Pierwszą ulgę poczujesz już w kilka dni, a w niedługim czasie zniwelujesz ból nawet do 90%*

* Rezultaty mogą różnić się w zależności od osoby stosującej kurację.

I możesz zrobić to w sposób w 100% naturalny i bezpieczny!

Witaj. Jestem specjalistą w dziedzinie mechaniki i amortyzacji ciała. Przez lata prowadziłem badania dotyczące regeneracji po urazach i testowałem metody zapobiegania dolegliwościom bólowym stawów. Opracowałem naturalną formułę, która może wesprzeć zużyte stawy i zmniejszyć odczuwany ból nawet o 90 procent*. Skuteczność została potwierdzona przez specjalistów w tej dziedzinie. Cieszę się, że dziś mogę powiedzieć o niej Tobie.

* Rezultaty mogą różnić się w zależności od osoby stosującej kurację.

Osoby, które przychodzą do mnie po ratunek, mają już serdecznie dosyć...

- sięgania po szkodliwe tabletki,

- wydawania fortuny na specjalistów, skoro i tak nie widzą poprawy

- czują się źle fizycznie i psychicznie.

Naturalna formuła może sprawić, że szybko odzyskasz dawnego siebie. Oto, jakie rezultaty może przynieść także Tobie:

1 tydzień

Tyle wystarczy by zmniejszyć pierwsze symptomy bólu. Zapomnij o tabletkach niszczących wątrobę i kosztownych wizytach u specjalistów.

1 kuracja

Tyle wystarczy by stan zapalny, opuchlizna, zwyrodnienia i obrzęki zostały złagodzone, a tkanka zaczęła się regenerować. Moja formuła także może wesprzeć:

7 dni

Tyle wystarczy by zmniejszyć pierwsze symptomy bólu. Zapomnij o tabletkach niszczących wątrobę i kosztownych wizytach u specjalistów.

28 dni

Tyle wystarczy by stan zapalny, opuchlizna, zwyrodnienia i obrzęki zostały złagodzone, a metabolizm został przyspieszony. Moja formuła także może wesprzeć:

Zwiększenie gęstości mazi w kolanach

podczas ich zginania, np. przy wchodzeniu po schodach, zmniejszy się tarcie, a poprzez to - ból nie będzie tak dokuczliwy,

Zniwelowanie obciążenia kręgosłupa

(tkanki wokół odcinka lędźwiowego mogą ulegać szybszej regeneracji i utrzymywać się na dłużej (w przeciwieństwie do innych sztucznych leków dostępnych na rynku),

Znaczne zmniejszenie bólu, nawet o 90%*

w szczególności wokół stawów kolanowych, biodrowych i kręgosłupa.

* Rezultaty mogą różnić się w zależności od osoby stosującej kurację.

Dzięki tej metodzie możesz uśmierzyć nawet 41 dolegliwości bólowych, a za niedługi czas cieszyć się większą swobodą ruchu!

Formułę Artisan przetestowałem na sobie i znajomych, a następnie na ponad 100 ochotnikach. Wiedziałem, że musi być skuteczna i bezpieczna, że musi pomagać na niewielki i na duży ból. I że musi przynosić trwały efekt.

Do testów zgłosiło się 136 osób. Oto rezultaty:

Pierwsze rezultaty uśmierzenia bólu po 7 dniach* (96% badanych)

Ustąpienie stanów zapalnych, obrzęków i opuchlizny nawet o 90%* (98,5% badanych)

Lepsza regeneracja tkanek (95% badanych)

Poprawa samopoczucia (97% badanych)

Wzrost poziomu energii (98% badanych)

* Rezultaty mogą się różnić w zależności od osoby stosującej kurację

Część osób, które brały udział w testach kapsułek Artisan, przestała przyjmować leki przeciwbólowe. Część zrezygnowała też z rehabilitacji.

Jak to wszystko się zaczęło?

Od wielu lat raz w miesiącu spotykałem się z bratem i kilkoma znajomymi, by pograć w koszykówkę. Nie byliśmy już młodzi - zdarzały się urazy, ale niewielkie. Jednak to nie uraz, a choroba stawów sprawiła, że mój brat zaczął pojawiać się na boisku coraz rzadziej. Zapytałem o przyczynę. Dowiedziałem się, że łyka środki przeciwbólowe, by dalej prowadzić firmę. Odwiedzał lekarzy i fizjoterapeutów, ale jego stan wciąż się pogarszał.

Zacząłem szukać metody innej niż wszystkie. Udało się.

To był projekt mojego życia, nigdy w nic tak bardzo się nie zaangażowałem. W końcu chodziło o zdrowie mojego brata. Na początku skupiałem się na innowacyjnych badaniach, lecz po czasie zrozumiałem, że tajemnica tkwi w odpowiednim składzie i proporcjach.

Składniki formuły Artisan, którą opracowałem, precyzyjnie docierają do źródła bólu poprawiając krążenie krwi, co przyczynia się do szybszej regeneracji tkanek i zwiększenia wydolności układu mięśniowego. Takie działanie kapsułek mogą osiągnąć wszyscy, którzy je przyjmują - bez względu na wiek, płeć i zaawansowanie schorzenia. Regeneracja odbywa się nieprzerwanie, a pierwsze oznaki wzmocnionych mięśni i większy zakres ruchu widoczne są już po 7 dniach zażywania*.

Artisan idealnie sprawdza się w chorobach stawów. Ich głębszą i "długodystansową" regenerację wspiera innowacyjny skład kapsułek. Jego uwalnianie trwa przez całą dobę i pozwala szybko rozgrzewać obolałe miejsca.

* Rezultaty mogą się różnić w zależności od osoby stosującej kurację

Jak pomogłem mojemu bratu i ponad 4 tysiącom Polaków?

Sam nie miałem dużych problemów ze stawami, ale kapsułki sprawiły, że po 7 dniach ból w kolanie, z którym borykałem się od dekady, stał się bardziej znośny, a niedługo po tym prawie zapomniałem o sprawie. Przestały też dokuczać mi bóle brzucha, bo naturalne kapsułki nie powodują skutków ubocznych. Czułem się wspaniale!

Jak zareagował mój brat Karol? Sceptycznie. Był zmęczony nieudanymi terapiami, jednak postanowił przetestować Artisan. Dziś mówi, że to była świetna decyzja. Nie tylko wrócił na boisko, ale jego codzienność nie jest wypełnione bólem i lepiej mu się żyje.

Tak szybkie zniwelowanie bólu było do tej pory nieosiągalne.

Sport uprawiam od dziecka. Kiedyś była to siatkówka, teraz jogging. Jednak wciąż miałam problem z kolanami, przez co nieraz opuszczałam trening. Gdy dowiedziałam się o kapsułkach Artisan myślałam, że przeznaczony jest tylko dla osób starszych. Na szczęście ta formuła sprawdza się doskonale u osób w każdym wieku. Stosowałam całą kilkutygodniową kurację, ból kolana zniknął, nawet plecy przestały mnie boleć i znów mogę biegać.

Anna z Lublina, 36 lat*

* Rezultaty mogą się różnić w zależności od osoby stosującej kurację

Moja metoda pomogła już ponad 4 tysiącom Polaków.

Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego jest aż tak wyjątkowa. I zapewne domyślasz się, że chodzi o ich unikalny skład. Masz rację!

Dlaczego skład kapsułek Artisan to cudowne "antidotum" na ból?

Skład opracowanych przeze mnie kapsułek jest w 100% naturalny. Główną rolę odgrywają cztery składniki, kompatybilne z naturalnym procesem regeneracji chrząstek stawowych:

Kadzidłowiec indyjski

Składnik, który doskonale sprawdza się w “zadaniach specjalnych”. Dzięki kwasom bosweliowym, które mają działanie mocno przeciwzapalne, przeciwbólowe, stymulujące układ odpornościowy, przeciwbakteryjnie i przeciwnowotworowe.

Kolagen

Podstawowe białko tkanki łącznej, które występuje m.in. w ścięgnach, kościach i w skórze. Odpowiada za ich wytrzymałość i elastyczność. Dzięki hydratacji struktura kolagenu w kapsułkach jest bliższa temu, który występuje w ludzkim ciele. Łatwiej przenika on do tkanek, usprawniając pracę narządów i przyspieszając ich regenerację.

Cynk

Cynk zmniejsza reakcje autoimmunologiczne. U pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów obserwowano pozytywne zmiany dotyczące zmniejszenia obrzęku stawów i porannej sztywność.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w mazi stawowej i chroni chrząstkę przed uszkodzeniem i zapaleniem. Kwas hialuronowy zwiększa lepkość i elastyczność mazi stawowej, zmniejsza tarcie i ból w stawach, a także wspomaga regenerację i odżywianie chrząstki.


Efektywności mojej formuły dowodzą nie tylko testy i uzdrowienie mojego brata. Ludzie czytają o niej w sieci i przekazują sobie informacje. Każdy, kto spróbował kapsułek Artisan powiedział o ich działaniu średnio dwunastu innym osobom. Większość podjęła właściwą decyzję i sięgnęła po nie.

Kapsułki Artisan to w 100% bezpieczna i naturalna metoda, dzięki której możesz nie tylko zniwelować ból aż o 90%, ale także zmniejszyć stany zapalne i obrzęki zwiększając swoją swobodę ruchu

Pomyśl, że:

  • Już wkrótce tabletki przeciwbólowe nie będą Ci potrzebne - możesz skutecznie uśmierzyć ból w zaledwie kilka tygodni i zapomnieć o dyskomforcie w kręgosłupie czy biodrach,
  • Przestaniesz wydawać pieniądze na wizyty w gabinetach lekarskich,
  • Oszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy, które przeznaczałeś na rehabilitację,
  • Odzyskasz zdrowie, sprawność i doskonałe samopoczucie,
  • Zadbasz o dolegliwości w sposób bezpieczny i naturalny,
  • Pierwsze efekty będą widoczne nawet po tygodniu* dając lepszą perspektywę przyszłości

* Rezultaty mogą się różnić w zależności od osoby stosującej kurację

Koszt kapsułek Artisan:

Producent stawia na jakość produktu. Wiąże się to z odpowiednią ceną.

Aktualnie dostępny jest jednorazowy % rabat - cena początkowa wynosiła 274 PLN, teraz możesz skorzystać z rabatu i kupić Artisan za 137 zł.

Aby zamówić produkt postępuj według poniższych wskazówek:

Wypełnij formularz zamówienia na końcu artykułu.

Czas realizacji zamówienia to około 2-3 dni. Potem wszystko zależy od Ciebie! Przyjmuj regularnie - efekty mogą przejść Twoje oczekiwania. Jestem przekonany, że już na początku kuracji poczujesz ulgę w bólu, a w niedługiej przyszłości powrócisz do dawnej aktywności.


Zamów dzisiaj i oszczędź swoje pieniądze.

Promocja ważna do (włącznie).


Złóż zamówienie

Stara cena: 274 PLN

Nowa cena: 137 PLN

Informujemy, że przedstawione treści nie stanowią porady lekarskiej i nie mogą zastępować konsultacji u specjalisty. Prezentowany produkt stanowi suplement diety i nie może być stosowany jako substytut zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Efekty stosowania kuracji uzależnione są od indywidualnych predyspozycji użytkowników i w zależności od nich mogą się różnić. Zaprezentowane w powyższym tekście reklamowym informacje, historia i zdjęcia mają na celu jedynie ilustrację problemu. Wszelkie podobieństwo do postaci rzeczywistych jest przypadkowe i nie zostało wykorzystane w sposób celowy.

Netline LLC
129281, Moscow, ul. Izumrudnaya, d. 13, k. 2, et. 1, pom. 1, kom. 2, of. 4

Политика конфиденциальности
Пользовательское соглашение